Image Description

Pergoly, altány a zimní zahrady

Zimní zahrady, hliníkové altány , pergoly, prosklené přístavby rodinných domů dokážou díky kombinaci subtilních hliníkových profilů a skla důmyslně propojit obytný prostor s okolní přírodou, a vytvořit tak dokonalé místo pro volné chvíle s rodinou a příjemný relax. Vzhled, barva, tvar, funkce, provedení či umístění vychází vždy z individuálních požadavků zákazníka.

Naše nabídka


Naše firma nenabízí jen pergoly z hliníku, ale také ze dřeva. Zákazník může kombinovat různé materiály také na střechu. Nejčastěji se používají polykarbonátové desky, která se dodávají v různých šířkách a barvách ( mléčné, čiré, kouřové), lze ale také použít například bezpečnostní lepené sklo, pokládka střechy šindelí, taškami a dalšími různýmí krytinami. Pergola také může mít střechu stahovací pomocí markýzy. Boční strany lze utěsnit například pevnými nebo posuvnými systémy profilů s volitelnou výplní, nebo také roletami, dřevěnými palubkami , termoizolačními panely či markýzami. Typ provedení je tedy vždy individuálně domluven s naším technikem, který s Vámi vybere vhodný typ pergoly či zimní zahrady.

Máte zájem o některý z výše uvedeného sortimentu?

Protože tento sortiment je velice široký a každý máme o své zimní zahradě, pergole či altánu jinou představu, neváhejte se na nás obrátit pomocí kontaktního formuláře, který se Vám zobrazí po kliknutí na tlačítko. My se Vám ozveme a vše společně promyslíme.