Image Description

Interiérové stínění

V této oblasti můžeme nabídnout tyto typy stínící techniky:

  • Horizontální žaluzie
  • Vertikální žaluzie
  • Textilní roletky
  • Roletky DEN A NOC

Poptávkový formulář

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou nejpoužívanějším typem interiérového zastínění. Lamely všech žaluzií v této kategorii jsou vyrobeny z hliníku, jehož výhodou je lehkost a zároveň vysoká odolnost. Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Díky široké škále barev je možné libovolně sladit žaluzie s interiérem.

Vertikální žaluzie

Stále oblíbeným typem zastínění jsou vertikální žaluzie, které nabízíme v řadě provedení a typů. Tento typ zastíněné promění váš interiér v útulné místo chráněné před nadměrným světlem i před nežádoucími pohledy. Potřebujete-li např. místnost zatemňovat, skvěle poslouží látky s plně zatemňujícím účinkem. Vertikální žaluzie můžete použít jak k zastínění velkých ploch, tak i k předělení velkých místností (kanceláře, ordinace, dětské pokoje atd.) Díky širokému výběru materiálů a barev si doladíte prostory přesně podle svého přání a požadavku.

Textilní roletky (látkové)

Látkové rolety patří stále mezi nejoblíbenější stínící prvek, který se dodává v různých provedeních. V současné době jsou nejčastěji dodávány s ovládáním pomocí řetízku na straně rolety. Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu interiérů a jsou ideálním dekoračním doplňkem. Mají několik variant provedení montáže - montáž na zeď, do stropu nebo do rámu plastového okna, ale i do střešního okna. Vyrábí se jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu. Díky širokému výběru barev si doladíte prostor přesně podle svých představ.

Textilní roletky Den a Noc

Tyto nejžádanější velice zajímavé rolety se speciální látkou, nabízí podstatně větší komfort regulace prostupu světla, než běžné jednoduché látkové rolety. Rolety DEN / NOC využívají zcela speciální pruhovanou tkaninu, kdy každý druhý pruh v látce je výrazně transparentní a svými vlastnostmi funguje jako jemná záclona. Vedle transparentních pruhů, obsahuje látka i pruhy, které mají minimální světelnou propustnost. S pohybem rolety dochází k zajímavým variacím, díky kterým si plynule regulujete prostup světla do místnosti. Patří k moderním doplňkům a díky široké škále barev lze nakombinovat a sladit interiér dle vašeho přání.

Potřebujete upřesnění sortimentu?

V takovém případě se na nás neváhajete obrátit telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře.